مطالب مرتبط

2 دیدگاه

 1. 1

  زهره اسكندري

  درودها
  جناب دکتر سر گلزایی بسیار از مطالب ارزنده ی جنابعالی که نتیجه ی سال ها مطالعه و تحقیق و تدریس است ، بهره برده ام . تمام مطالب و فایل های جلسات را می خوانم و با گوش جان می شنوم . من یک معلم هستم و امیدوارم که بتوانم در درجه ی نخست مطالب را در زندگی خود و سپس در تعامل با دانش آموزانم به کار بندم تا شاید بتوانم گره ای بگشایم .
  امروز تک تک ما بیش از هر زمان گرفتار جهل و ناآگاهی در همه ی زمینه ها ی فردی ، اجتماعی و … هستیم و تنها خردورزی و آگاهی در سایه ی علم و عقل و واقعیت راهگشاست تا شاید بتوانیم از جهلی که بر پیکره ی ما مردمان سال ها تنیده و عجین شده است از خرافات و تاریکی رهایی یابیم .
  در این عصر تاریک و پر اختناق در همه ی زمینه های فردی و اجتماعی و …. شما مثل نوری هستید که امید شده اید و با بیان ظریف ، دقیق و گاه طنزآمیزتان بسیار می آموزانید .
  مناسفانه هنوز نتوانسته ام از کلاس های حضوری جنابعالی با وجود مسافت اندک بهره ببرم که قطعا لطفی دیگر است که تازه با شما آشنا شده ام .شاید حدود سه ماه آنهم بسیار اتفاقی از گشت و گذار در کانال تلگرامی مولوی و عرفان فکر می کنم .
  باری … وظیفه ی خودم دانستم از شما تشکر ویژه کنم و بگویم قدردان زحمات شما هستم و برایتان سلامتی و طول عمر دعا کنم که وجود شما هزاران بیش می ارزد.
  سپاس گزارم
  زهره اسکندری

 2. 2
  Sadegh Gorkani

  Sadegh Gorkani

  سلام و درود
  لطف میکنید Add و عدم تمرکز را بیشتر شرح دهید و آیا این نوع بیماری به گونه دیگر هم بروز میکند ؟

ارسال یک نظر

کليه حقوق وبگاه دکتر محمدرضا سرگلزایی بر اساس مجوز کرییتیو کامنز (اختیار-غیرتجاری 4.0 بین‌المللی (CC BY-NC 4.0)) منتشر می‌شود. طراحی، اجرا و پشتیبانی توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ لوبیا